Board of directors

Commodore Jørgen Stang-Heffermehl Commodore Jørgen Stang-Heffermehl

 

NAME: FUNCTION: VOTE E-mail
Jørgen Stang Heffermehl Commodore 2014 jorgen@stang-heffermehl.no
Tom Ottar Vice Commodore 2014 Tom.Ottar@ottar-arkitekter.no
Karl-Christian Agerup Rear Commodore 2015 kcagerup@gmail.com
Carolle Reitzer Board Member 2015 carolle.reitzer@schibsted.com
Steff Herbern Board Member 2015 steff@herbern.no
Jeanette Lunder Board Member 2015 Jeanette.lunder@telenor.com
Anne Moe Nikolaysen Board Member 2015 anne.moe.nikolaysen@norgesgruppen.no
Jorunn Doornbos Deputy Member 2014 jodoo@online.no
Nils Klippenberg Deputy Member 2014 nils.klippenberg@siemens.com

 

More in this category: KNS - Royal Norwegian Yacht Club »
HH_block_red_white_HellyHa.jpg
Haugen-Gruppen_4f.png
TurkishAirlines.jpg
VCC_144x144.png
Grundig
Pantaenius
Matcomfort
Vi støtter Vindskift sitt arbeid
Watskilogo.jpg
logo-seilas.png

Hvor holder vi til?

Kongelig Norsk Seilforening

KNS er Norges største seilforening og en aktiv regattaarrangør. KNS er tilsluttet Norges Seilforbund (NSF).
Blant ca. 4000 medlemmer finner du en stor juniorgruppe, mange ivrige jenteseilere, hundrevis av tur- og havkappseilere og flere av Norges beste regattaseilere. I KNS finner du både fellesskap og særinteresser, alt avhengig av hva du er ute etter.

KNS har en fast ansatt ledelse og stab som dekker foreningens virkeområder og daglige drift.

 Kongelig Norsk Seilforening, Huk Aveny 1, 0287 Oslo

Telefon: 23 27 56 00, E-post: info@kns.no