Klart for Grundig Sailing Cup

Lørdag braker det løs med FærderSailing Week på Aker Brygge, der 21 lag er klare for det første GSC-stevnet.

Om tre dager starter årets største seileuke i hovedstaden, Færder Sailing Week. Hele uken vil det være aktiviteter på vannet, i tillegg til liv og røre på bryggekanten. Grundig Sailing Cup starter med treningsdag fredag, før selve regattaen starter lørdag. Cupen går over to dager, med premieutdeling og aftersail søndag kveld.

Blant aktivitetene senere i  uken er SUP-cup, Mini-Færder, 29er-regatta og sponsorcup, før Færderseilasen går av stabelen fredag 9.juni.

Read 365 times Last modified on onsdag, 31 mai 2017 10:31

Hvor holder vi til?

Kongelig Norsk Seilforening

KNS er Norges største seilforening og en aktiv regattaarrangør. KNS er tilsluttet Norges Seilforbund (NSF).
Blant ca. 4000 medlemmer finner du en stor juniorgruppe, mange ivrige jenteseilere, hundrevis av tur- og havkappseilere og flere av Norges beste regattaseilere. I KNS finner du både fellesskap og særinteresser, alt avhengig av hva du er ute etter.

KNS har en fast ansatt ledelse og stab som dekker foreningens virkeområder og daglige drift.

 Kongelig Norsk Seilforening, Huk Aveny 1, 0287 Oslo

Telefon: 23 27 56 00, E-post: info@kns.no